Otwarto drogę w Rudce

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

W środę, 22 grudnia br., w związku z otwarciem drogi w Rudce, do Trzcianki przyjechał Krzysztof Paszyk – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Krzysztof Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Jarosław Maciejewski – przewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, a także Jerzy Kado – wieloletni radny Sejmiku Wojewódzkiego.

REKLAMA

Wizyta w Trzciance rozpoczęła się konferencją prasową w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki. Następnie, udano się do Rudki, aby dokonać otwarcia drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Rudce, na budowę której gmina Trzcianka otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Wielkopolskiego w kwocie 113.500 zł. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 352.887 zł.

Kolejnym etapem była wizytacja, będącego na ukończeniu, Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Rychliku. Całkowita wartość tego projektu wynosi 1.064.000,69 zł, w tym wysokość dofinansowania ze środków Unii Europejskiej – 735.285,00 zł. Wspólnie dokonano także symbolicznego zasadzenia drzewa.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki