Padły nowe rekordy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 14)

 

30 % wagi ciała, 50 %, a nawet 100 %! Takie ciężary potrafią podnieść zawodnicy V Powiatowych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi dla uczniów szkół ponadpodstawowych, które tradycyjnie organizowane są w Edukacji Lubasz.

REKLAMA

W rywalizacji wzięło udział 45 zawodników i zawodniczek z pięciu szkół powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego. Celem zawodów była promocja treningu siłowego jako wspaniałej i ciekawej formy aktywności fizycznej . Z roku na rok poziom imprezy rośnie, zawodnicy prezentowali bardzo dobre przygotowanie nie tylko siłowe, ale również wytrzymałościowe. Podczas tegorocznych zawodów ustanowione zostały nowe rekordy. W konkurencji 30 % wagi ciała u dziewcząt z bardzo dobrej strony pokazała się uczennica Edukacji Lubasz Maria Bukowska, wykonując aż 63 powtórzenia. W kategorii chłopców w obu kategoriach niezwykłymi umiejętnościami wykazał się uczeń LO w Czarnkowie Kuba Raczewski, który dokonał 96 powtórzeń w konkurencji 50 % wagi ciała oraz 28 powtórzeń w konkurencji 100 % wagi ciała. Zawody zostały zorganizowane przez Edukację Lubasz we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałego ducha walki i życzymy powodzenia oraz wytrwałości w dalszym rozwoju sportowym! 

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco: 


30 % wagi ciała: 

I miejsce Maria Bukowska 63 powtórzenia Edukacja Lubasz 

II miejsce Wiktoria Raszewska 60 powtórzeń ZS Czarnków 

III miejsce Martyna Michalska 58 powtórzeń Edukacja Lubasz 


50% wagi ciała: 

I miejsce Kuba Raczewski 96 powtórzeń LO Czarnków (nowy rekord zawodów) 

II miejsce Michał Jędrzejewski 70 powtórzeń ZS Czarnków

III miejsce Jakub Krzyżaniak 57 (w dogrywce 59 powtórzeń) Edukacja Lubasz 


100 % wagi ciała:

I miejsce Kuba Raczewski 28 powtórzeń LO Czarnków

II miejsce Wiktor Szczepan 18 powtórzeń ZS Czarnków 

III miejsce Wojtek Kużma 14 powtórzeń ZS Wieleń


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki