Patrycja Fąferek na podium Pucharu Wielkopolski w Wągrowcu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

9 lipca 2017 r. w Wągrowcu miała miejsce inauguracja cyklu imprez Pucharu Wielkopolski Nordic Walking. Organizatorem była Polska Federacja Nordic Walking przy współpracy z Gminą Miejską Wągrowiec. Lubasz reprezentowała czteroosobowa grupa w składzie: Julia Polcyn, Dagmara Gumna, Patrycja Fąferek oraz opiekun M. Kamińska-Sokół.

REKLAMA

Po powitaniu uczestników przez Burmistrza Wągrowca Krzysztofa Poszwę na pięknej trasie wokół OSiR rywalizację rozpoczęło 230 kijkarzy. Trasa nie należała do łatwych .Do dwukrotnego pokonania była pętla dł.2,5 km ze stromym podejściem, które nie jednemu zawodnikowi odebrało siły. Z naszego teamu na podium stanęła Patrycja Fąferek, tegoroczna absolwentka Gimnazjum im. ppłk. Z. Orłowskiego zajmując III m w kategorii K- junior z czasem 41:19,45 na dystansie 5 km. Gratulacje dla dziewczyn. Jak widać nordic walking to też dobry sposób na aktywne spędzanie wakacji.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl /M. K- S | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki