Paweł Franczak zwyciężył w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

22 maja 2019 r., czołowe polskie i zagraniczne zespoły gościły w Trzciance podczas I etapu. Wyścig wystartował w Kołobrzegu, 170 kolarzy z polskich i zagranicznych ekip, po pokonaniu blisko 180 km, wjechało do Trzcianki, gdzie rywalizowali na trzech świetnie przygotowanych pętlach. Meta etapu została zlokalizowana przy Hali Sportowo-Widowiskowej.

REKLAMA

Na finiszu najlepiej spisał się Paweł Franczak (Voster ATS Team). Drugi był Robert Jaegeler (Team P&S Metalltechnik), a trzeci Michał Paluta (CCC Development Team). 

Tego dnia, Trzcianka żyła kolarstwem! Licznie zebrani kibice na całej trasie przejazdu, głośno dopingowali wszystkich zawodników. Ponadto, zorganizowane zostały cztery strefy kibica, w które zaangażowani byli uczniowie trzcianeckich Szkół Podstawowych Nr 1, Nr 2, Nr 3 oraz wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance. 

Po zawodach, kibice mogli obejrzeć z bliska profesjonalne rowery kolarzy, a także otrzymać autografy, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. 

Jak pokreślili Organizatorzy – Towarzystwo Kolarskie „Karkonosze Tour”, zaangażowanie władz Trzcianki, które wsparły finansowo i organizacyjnie wyścig, oraz mieszkańców było wyjątkowe, a tak zorganizowany doping przez kibiców jest czymś rzadkim i występuje tylko na największych światowych wyścigach.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl /

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki