Piękny jubileusz 100 urodzin Pana Mariana

„Człowiek jest wielkim nie przez to co posiada,

lecz przez to kim jest; 

nie przez to co ma, 

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

 św. Jan Paweł II

REKLAMA

W niedzielę, 14 lutego w walentynki, niecodzienny jubileusz 100 urodzin obchodził mieszkaniec Czarnkowa Pan Marian Jakubowski. 

W tym wyjątkowym dniu Jubilatowi towarzyszyła rodzina, natomiast przedstawiciele samorządu odwiedzili i złożyli gratulacje Panu Marianowi we wtorek, dwa dni później. 

Burmistrz Andrzej Tadla składając życzenia podkreślił, że to okazja wyjątkowa i doniosła. Sto lat to czas, w którym można zebrać mnóstwo cennych doświadczeń i życiowej mądrości. 

Gratulując pięknego jubileuszu burmistrz życzył Panu Marianowi zdrowia i szczęścia, aby każda chwila spędzona w otoczeniu pełnym miłości i szacunku dodawała Mu sił na każdy kolejny dzień. Wręczył upominek oraz bukiet kwiatów. 

Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był specjalnie na tę okazję przygotowany tort urodzinowy. 

Jubilat otrzymał także serdeczne gratulacje oraz życzenia od Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego, a list gratulacyjny przekazał burmistrz. 

Pan Marian przeżył cały wiek naszej polskiej historii, doświadczył chwil radosnych i trudnych w dziejach naszej Ojczyzny. To dziedzictwo jest źródłem cennych rad i wskazówek dla bliskich Pana Mariana, a dla całej społeczności naszego Miasta pozostaje powodem podziwu.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Urząd Miasta Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki