Pierwszoklasiści w trzcianeckim urzędzie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

W upalny, czerwcowy czwartek, uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej Nr 3 w Trzciance wraz z nauczycielkami panią Bożeną Faryńską i Anną Bogrycewicz odwiedzili Urząd Miejski Trzcianki. Dzieci zostały powitane przez Kierownika Referatu Edukacji, Kultury i Sportu Iwonę Moraczyńska Lilleeng w towarzystwie, której odbyli wycieczkę po urzędzie.

REKLAMA

Głównym celem wizyty uczniów była chęć poznania pracy trzcianeckiego magistratu. Goście zwiedzili salę sesyjną, salkę narad, poszczególne biura, mieli możliwość porozmawiania z Komendantem Straży Miejskiej, zobaczyli jak wygląda sala ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego i dowiedzieli się jakie sprawy można załatwić w ratuszu. Nie zabrakło krótkich quizów z nagrodami oraz wspólnych zdjęć. 

Na pamiątkę wizyty wszyscy otrzymali gadżety oraz zaproszenie do ponownych odwiedzin.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki