Pierwszy Turniej j Piłki Nożnej "Orlik 2020 + 40" o Puchar Burmistrza Wielenia

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Do walki w turnieju o Puchar Burmistrza Wielenia, zorganizowanym przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych oraz Urząd Miejski w Wieleniu przystąpiły cztery zespoły. Zawodnicy z rocznika 1980 i starsi, spotkali się aby walczyć o główną nagrodę jaką był Puchar Burmistrza Wielenia.

REKLAMA

Turniej odbył się w dniu 16.10.2020 r. od godz. 17.00 do 19.30 na Orliku w Wieleniu z zachowaniem wszystkich obostrzeń związanych z epidemią w naszym regionie. Wszystkich zawodników przywitał w imieniu własnym oraz członków zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS Pan Krzysztof Marcinkowski z Czarnkowa i życzył wszystkim uczestnikom zwycięstwa w turnieju oraz zdrowej rywalizacji między sobą. Podziękował również organizatorom turnieju za przygotowanie i zorganizowanie turnieju ,,Orlik 2020 + 40”. Po oficjalnym otwarciu drużyny rozpoczęły rywalizację o główną wygraną. Ponieważ do turnieju przystąpiły cztery drużyny organizatorzy zdecydowali, że mecze będą rozgrywane każdy z każdym bez podziału na grupy, czas gry 15 minut. Do rywalizacji przystąpiły gminy: Czarnków, Wieleń, Drawsko oraz Krzyż Wielkopolski. Po przeprowadzeniu wszystkich meczy układ w tabeli wyglądał następująco:

Lp.

Nazwa drużyny

1.

2.

3.

4.

Punkty

1.

Drawsko

X

1 : 4

2 : 0

0 : 3

3

2.

Wieleń

4 : 1

X

8 : 0

1 : 2

6

3.

Krzyż

0 : 2

0 : 8

X

2 : 5

0

4.

Czarnków

3 : 0

2 : 1

5 : 2

X

9


Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach i wielkich emocjach we wszystkich pojedynkach organizatorzy turnieju przystąpili do wręczenia poszczególnym zespołom nagród i podziękowań za walkę i zdrową rywalizację oraz postawę fair- play podczas turnieju. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, a ostatni w klasyfikacji zespół otrzymał piłkę. Klasyfikacja w turnieju przedstawia się następująco: I miejsce Czarnków (Puchar Burmistrza Wielenia), II miejsce Wieleń ( Puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko Trzcianeckiego), III miejsce Drawsko (Puchar Prezesa Powiatowego Zrzeszenia LZS), IV miejsce Krzyż Wielkopolski. 

Na zakończenie turnieju Pan Krzysztof Marcinkowski podziękował wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i za tak liczne przybycie, wspaniałą sportową walkę fair -play o każdą piłkę i za wylany pot na boisku. Podziękował także sponsorom za pomoc w zorganizowaniu turnieju, sędziemu oraz kolegom, którzy poświęcili swój wolny czas podczas turnieju - serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok. 

Ze sportowym pozdrowieniem organizator turnieju.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Tekst: Grzegorz Korus

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki