Pierwszy Wolf Race w Trzciance za nami

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

Ponad trzystu zawodników z różnych zakątków Polski, sportowe wyzwanie, wymagająca trasa, przyjacielska atmosfera i współpraca. W Trzciance, 25 sierpnia br. przy jeziorze Sarcze odbyła się pierwsza edycja biegu z przeszkodami Wolf Race 2018!

REKLAMA

Wydarzenie otworzył burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, który był pod wrażeniem przedsięwzięcia zorganizowanego przez Stworzenie Sport Evetns Trzcianka. Życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, satysfakcjonujących wyników, wytrwałości i powrotu do domu w zdrowiu, bez kontuzji.

Biegacze musieli zmierzyć się z ośmiokilometrową trasą wokół jeziora Sarcze, urozmaiconą przez trzydzieści przeszkód. Z uwagi na duże zainteresowanie, organizatorzy podzielili bieg na 7 fal. Zawodnicy pokonywali przeszkody naturalne typu: kanały, rzeczki, dołki, podbiegi oraz sztuczne np. zasieki, wspinaczki, rampy, konstrukcje stalowe. Nie zabrakło również rywalizacji dla najmłodszych, nazwanej „biegiem szczeniaka”. Dzieci i młodzież rywalizowały w dwukilometrowym biegu z przeszkodami.

Zwycięzcami sobotniej imprezy zostali: Patryk Piotrowicz z Mg Running Team Trzcianka (00:45:29) oraz Ewelina Kamińska z MUD GOATS (01:03:07).

Na organizację powyższego eventu gmina Trzcianka przekazała organizatorowi – Stowarzyszeniu Sport Events Trzcianka kwotę 5.000 zł.

Tabela z wynikiami biegaczy dostępna na stronie: http://www.foxter-sport.pl/uploads/results/item_830.pdf

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl / Leszek Malicki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki