Piłkarscy magicy już wkrótce w Lubaszu!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Wielkimi krokami zbliża się największa zimowa impreza dedykowana miłośnikom trików na Świecie! Lubasz Freestyle Night 2020, to zmagania których początki sięgają 2012 roku, gdy za sprawą działaczy klubu Radwan miały miejsce historyczne zawody. Dzięki wsparciu licznego grona przyjaciół w Lubaszu w dniach 30.01-02.02.2020 pojawi się ponad stu freestylerów, w tym blisko trzydziestu zagranicznych. Emocje gwarantowane.

REKLAMA

Każda z dotychczasowych sześciu edycji imprezy miała swój wyjątkowy charakter. Wszystkie łączyły ciekawa i bardzo widowiskowa formuła rywalizacji, udział najlepszych zawodników na Świecie, żywiołowo reagująca publiczność i zapadające w pamięć niesamowite efekty muzyczne i wizualne. Lubaskie imprezy ewaluowały, podobnie jak światowy freestyle, dominacje różnych stylów oraz znaczenie polskich freestylerów, którzy w ostatnich latach dali dogonić się rywalom z innych krajów. Lubasz przyczynił się zdecydowanie do rozwoju poziomu sportowego tej dyscypliny, bo na zawodach pojawiali się reprezentanci tak odległych krajów jak Australia, Meksyk, Indie czy Oman. Do tego grona zawsze dołączali zawodnicy z Europy i ścisła światowa czołówka z Polski, zarówno wśród panów jak i pań. Planowana już siódma edycja zawodów, które rozpoczną się 30 stycznia, a zakończą 2 lutego kiedy zawodnicy rozjadą się na stacje kolejowe i lotniska. Gala finałowa odbędzie się w sobotę 1 lutego o godzinie 18.00, a o to aby miała właściwą oprawę postarali się organizatorzy, zapewniając profesjonalną technikę estradową i wielkoformatowy ekran multimedialny. Wstęp dla wszystkich widzów wolny. Lubasz Freestyle Night 2020 to efekt wieloletniej współpracy działaczy Klubu Radwan Lubasz, pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu, Edukacji Lubasz oraz władz samorządowych Gminy Lubasz z Przemysławem Mistrzakiem, przedstawicielem środowiska freestylerów, dzięki której udaję się od kilku lat organizacyjnie tworzyć imprezy stawiane na równi z Mistrzostwami Świata czy imprezami organizowanymi w Pradze, Paryżu czy Londynie. Zapraszamy na magiczne wydarzenie w Lubaszu! Szczegóły na profilu facebookowym oraz stronie www.freestylepoland.pl


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki