Piłkarski turniej z okazji 288. urodzin Trzcianki

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W sobotę, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Trzciance odbył się turniej halowej piłki nożnej pod patronatem burmistrza Trzcianki. W turnieju wzięło udział osiem drużyn, które podzielono na dwie grupy, reprezentowane przez dzieci urodzone do 2009 roku.

REKLAMA

Pozytywne emocje i sportowa rywalizacja w duchu fair play towarzyszyły dzieciom podczas sobotniej rywalizacji. Poziom rozgrywek stał na najwyższym poziomie. W finale spotkały się drużyny reprezentujące MOSir Piła i Radwan Lubasz. Pilanie zwyciężyli, ogrywając kolegów z Lubasza 1:0. W meczu o III miejsce F. A. Piła pokonała Fair Play Złotów 3:0. Natomiast w meczu o V miejsce spotkały się trzcianeckie drużyny. Ostatecznie V miejsce zdobyła drużyna Bambinis Trzcianka, wygrywając mecz 3:1 z A. P. Lech Poznań. W turnieju liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i tak o VII miejsce rywalizowali zawodnicy z Lubuszanina Trzcianki oraz Iskry Szydłowo. Młodzi, trzcianeccy sportowcy pokonali swoich rywali 3:1. 

Rozgrywki piłkarskie mogły odbyć się dzięki wsparciu sponsorów, głównym z nich był Urząd Miejski Trzcianki. Poczęstunek dla zawodników zapewniła piekarnia „Bochenek” oraz pan Mariusz Łuczak. 

Turniej zorganizowali: Włodzimierz Topola i Łukasz Walkowiak. Sędziami byli: Kamil Topola i Łukasz Karpiński.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / fot. trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki