Podpisanie umowy dla zadania pn. "Budowa parkingu przy ul. Kasprzaka w Wieleniu"

W dniu 13 listopada 2020 r. została podpisana umowa dla zadania pn. „Budowa parkingu przy ulicy Kasprzaka w Wieleniu”. Z uwagi na panującą sytuację zagrożenia epidemiologicznego podpisanie umowy odbyło się w sposób korespondencyjny. Wykonawca robót został wybrany na podstawie przeprowadzonego postępowania w trybie przetargu nieograniczonego.

REKLAMA

Zadanie dotyczy realizacji inwestycji na bazie opracowanej wcześniej na zlecenie Gminy Wieleń dokumentacji projektowej. Zakres prac obejmuje wykonanie parkingu dla pojazdów samochodowych na niezagospodarowanym obecnie placu pomiędzy ulicami Kasprzaka i Wybickiego. Dodatkowo wykonana zostanie droga o nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej- łącznik pomiędzy ulicami Kasprzaka i Wybickiego. Teren przewidziany pod miejsca parkingowe oraz drogę dojazdową zostanie odwodniony poprzez włączenie do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej. Łącznie wykonanych zostanie 29 miejsc postojowych. Przewidziano także wprowadzenie oznakowania pionowego i poziomego oraz lamp oświetlenia ulicznego w obrębie placu postojowego. W ramach prac zostaną wykonane także dojścia oraz zagospodarowanie zieleni. Będzie to kolejne miejsce po ulicy Nowe Miasto, na którym zlokalizowane zostaną miejsca parkingowe. 

Na realizację zadania Gmina Wieleń otrzymała dofinansowanie ze środków Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych. Zadanie jest w całości finansowane z ww. środków. Wkrótce nastąpi przekazanie placu budowy wykonawcy robót. Umowny termin zakończenia prac przewidziano na 31.08.2021 r.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Radosław Janecki Urząd Miejski w Wieleniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki