Podpisano kontrakt na budowę mostu na rzece Miała

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

W miniony wtorek Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko przy kontrasygnacie Anny Zurman Skarbnik Gminy podpisał kontrakt na Budowę mostu na rzece Miała, będącego w ciągu drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Chełst i Moczydła.

REKLAMA

Postępowanie zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych odbyło się w trybie przetargu nieograniczonego. Na ww. zadanie wpłynęło 7 ofert. Otwarcie ofert nastąpiło się w dniu 08.05.2019 r. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma: Zakład Remontowo-Budowlany „DROMOST” Błażej Fobka, ul. Kasprzaka 20, 64-730 Wieleń. Za wykonanie przedmiotu zamówienia ustalono wynagrodzenie w wysokości: 999 531,71 zł netto + 229 892,29 zł VAT, co daje kwotę brutto 1 229 424,00 zł.

Termin wykonania zadania ustalono do dnia 30.10.2019 r.

Zadanie, które ma być zrealizowano nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie - pomoc finansowa ze strony Województwa Wielkopolskiego w wysokości 700 000,00 zł. Dzięki bardzo dobrej współpracy nawiązanej przez Bartosza Niezborała Wójta Gminy Drawsko z samorządem naszego województwa.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: gminadrawsko / Anna Fręś- Sekretarz Gminy Drawsko

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki