Podpisano umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na 2021 r.

28.12.2020
#umowa #odpady #lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

23 grudnia br. została podpisana umowa na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Lubasz na 2021 r.

REKLAMA

Ze strony Gminy Lubasz umowę podpisali: Marcin Filoda – Wójt Gminy Lubasz oraz Renata Fąferek – Skarbnik Gminy Lubasz, a ze strony wykonawcy – Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Lubaszu – Krzysztof Tomczyk – Prezes Zarządu. Umowa dotyczy odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, tzw. nieruchomości zamieszkałe stale i czasowo – łącznie z nieruchomościami zabudowanymi budynkami letniskowymi. Okres obowiązywania umowy od 01.01.2021 r. do 31.12.2021 r., a jej szacunkowa wartość to 1.606.022,65 zł netto i 1.734.504,46 zł brutto. Podpisana umowa jest efektem ogłoszonego przez Gminę Lubasz postepowania przetargowego – przetarg nieograniczony, w którym GZK Sp. z o.o. jako jedyny wykonawca złożył ofertę. 

Wobec powyższego, że postępowanie przetargowe nie obejmowało odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu nieruchomości niezamieszkałych, właściciele tych nieruchomości powinni indywidualnie zawrzeć umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów w firmą, która może świadczyć tego rozdaje usługi, w tym, np. z GZK Sp. z o.o. w Lubaszu lub z inną firmą wpisaną do Rejestru Działalności Regulowanej prowadzonej przez Urząd Gminy Lubasz. Niniejszy rejestr znajduje się na stronie www.bip.lubasz.pl w zakładce rejestr działalności regulowanej.To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Andrzej Łusiewicz Urząd Gminy Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki