Podpisano umowę na przebudowę centrum Trzcianki

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

We wtorek, 4 grudnia, w Urzędzie Miejskim Trzcianki nastąpiło podpisanie umowy na „Zagospodarowanie Placu Pocztowego wraz z utworzeniem Centrum Integracji Społecznej oraz zagospodarowanie terenu Targowiska Miejskiego wraz z terenami przyległymi”.

REKLAMA

Zamówienie podzielono na dwie części. Cześć pierwszą – Budowę budynku Centrum Integracji Społecznej i Zagospodarowanie otoczenia CIS poprzez przebudowę Placu Pocztowego w Trzciance. Część drugą – Rozbudowę targowiska miejskiego wraz z budową parkingów w Trzciance. 

Swoje podpisy na dokumencie złożyli burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, skarbnik gminy Joanna Zieńko oraz przedstawiciele wykonawców wyłonionych w przetargu: firmy Asta-Bud Sp. z o.o. reprezentowanej przez prezesa zarządu Zbigniewa Ryczka i członka zarządu Marka Włodarczyka w obecności właściciela firmy „MARBUD” Marcina Wańkiewicza, firmy BaHECo Sp. z o.o. reprezentowanej przez prezesa zarządu Jerzego Korzeniewskiego i członka zarządu Zbigniewa Walińskiego. 

Wartość całego zadania to ponad 20 mln. zł z czego 11 266 307,96 zł pozyskano w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Planowane zakończenie robót części pierwszej przewidziano na 15 sierpnia 2020 r. natomiast części drugiej na 15 października 2020 r. 

Jest to historyczna inwestycja, największa w minionym 25-leciu trzcianeckiego samorządu. 

Zamówienie realizowane jest przy udziale środków UE w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa 9: Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 9.2. Rewitalizacja miast i ich dzielnic, terenów wiejskich, poprzemysłowych i powojskowych, Poddziałanie 9.2.1. Rewitalizacja miast i ich dzielnic, terenów wiejskich, poprzemysłowych i powojskowych.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki