Podsumowanie działalności sportowej za rok 2017

We wtorek, 10 kwietnia br. w trzcianeckim Hotelu Ajaks odbyło się coroczne podsumowanie działalności sportowej. Burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki zaprosił na uroczystość i uhonorował najlepszych w roku 2017 sportowców, trenerów i działaczy sportowych gminy Trzcianka.

REKLAMA

Wydarzenie zainaugurował burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, który powitał zgromadzonych gości w imieniu własnym, pozostałych władz gminy oraz Rady Miejskiej Trzcianki. Włodarz, w kilku krótkich słowach odniósł się m.in. do wspaniałych wyników sportowych – doskonale promujących naszą gminę, stale rozwijającym się zapleczu technicznym – w tym zbliżającej się ku końcowi budowie kompleksu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej Nr 2 oraz nadziei na kolejne sukcesy trzcianeckich zawodników, trenerów i działaczy sportowych – na arenach krajowych i międzynarodowych.

Zanim przystąpiono do głównego punktu uroczystości, przed publiką wystąpiła grupa „Modern Balet” z Młodzieżowego Domu Kultury, którą tworzą dziewczynki w wieku 6-7 lat. Zespół prowadzony jest przez instruktorkę tańca panią Annę Kaperę.

Następnie, prowadzący ponownie zaprosił na środek burmistrza Krzysztofa Czarneckiego. Włodarz odczytał treść listu gratulacyjnego dla zawodników oraz trenerów i działaczy sportowych. Burmistrz osobiście wręczał wyróżnienia, które zostały przyznane na podstawie wniosków złożonych przez kluby sportowe. Łącznie uhonorowano 58 osób. Po wyróżnieniach wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Przed zakończeniem części oficjalnej, głos zabrał przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Edward Joachimiak, który był dumny z osiągnięć naszych lokalnych sportowców.

Ostatnim punktem wydarzenia był występ grupy gimnastyki artystycznej z Młodzieżowego Domu Kultury, prowadzonej przez instruktorkę – panią Irenę Zborowską. Dzieci zaprezentowały nowy układ artystyczny, który zachwycił zgromadzoną publiczność.

Takie spotkania dowodzą, że warto pokazywać i promować różne dyscypliny sportu oraz ludzi, którzy poświęcają swój czas i środki odnosząc znaczące sukcesy sportowe.

Uroczystość zorganizowano przy wsparciu Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance.

 

Informacja o przyznanych wyróżnieniach sportowych za 2017 r.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki