Podsumowanie policyjnej akcji "Znicz 2018"

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie podsumowali tegoroczną akcję „Znicz”. Podobnie jak w roku ubiegłym mundurowi dbali o bezpieczeństwo na drogach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego oraz w pobliżu cmentarzy. Dla funkcjonariuszy był to okres wytężonej pracy. Od 31 października do 4 listopada br. nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci obsługiwali 11 kolizji oraz udaremnili dalszą jazdę 4 nietrzeźwym kierującym.

REKLAMA

Od 31 października do 4 listopada br. policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą „ZNICZ 2018”. Jak co roku, ich pomoc w pobliżu cmentarzy okazała się niezbędna zwłaszcza 1 listopada. Mundurowi udzielali pomocy uczestnikom ruchu drogowego, ale również zdecydowanie reagowali na lekceważenie zasad bezpieczeństwa. Przede wszystkim zwracali uwagę na wykroczenia zagrażające bezpieczeństwu, czyli na nadmierną prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie, wymuszanie pierwszeństwa, jazdę bez pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie dzieci bez fotelików ochronnych. Podczas każdej kontroli drogowej badany był stan trzeźwości kierującego.

W ciągu trwającej 5 dni akcji nie odnotowano żadnego wypadku drogowego. Policjanci obsługiwali 11 kolizji oraz udaremnili dalszą jazdę 4 kierującym po alkoholu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / Karolina Górzna-Kustra| foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki