Podsumowanie roku w trzcianeckim USC

Za nami rok 2020. W związku z tym pora na statystyczne podsumowanie minionych dwunastu miesięcy pod kątem tego, co działo się w trzcianeckim Urzędzie Stanu Cywilnego. Ilu mieszkańców przybyło? Ilu ślubów udzielono? Jakie imiona najczęściej nadawano noworodkom?

REKLAMA

Jak wynika z oficjalnych danych USC w Trzciance, w 2020 roku zarejestrowano 732 noworodków (w tym 226 mieszkańców miasta i gminy Trzcianka) – 351 dziewczynek i 381 chłopców. 

Najpopularniejszymi imionami nadanymi nowo narodzonym chłopcom, są: Krzysztof (45), Jan (43), Franciszek (30), Michał (27), Antoni (27). 

Jeśli chodzi o dziewczynki, to świeżo upieczeni rodzice najczęściej wybierali imiona: Anna (29), Zuzanna (26). Katarzyna (26), Maria (25), Hanna (25). 

Rok 2020 przyniósł również 106 udzielonych ślubów, a także 366 zgonów (w tym 307 mieszkańców gminy Trzcianka). 

Zestawienie kończy pozytywny akcent. Otóż, aż ośmiu parom zostały wręczone medale z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego.To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki