Podsumowanie sezonu – PZHGP sekcja Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

Tradycyjnie jesienią ma miejsce zakończenie współzawodnictwa wśród licznej grupy, prężnie działającej sekcji w Lubaszu. W towarzystwie zaproszonych gości prezesa Oddziału Czarnkowsko – Wieleńskiego Marka Matkowskiego, Wójta gminy Lubasz Marcina Filody, pani Sołtys Lubasza Marii Pertek odbyło się podsumowanie sezonu Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

REKLAMA

Uczestnicy najpierw oficjalnie, odbierając liczne i okazałe puchary, a później kameralnie debatowali nad minionymi miesiącami zawodów, treningów, licząc na dobre loty w kolejnych miesiącach.

Wszystkich na wstępie powitał i podziękował prezes sekcji Grzegorz Graj, a słowa podziwu i pomyślności na najbliższy czas skierowali również kolejni mówcy. Uczestnicy po poczęstunku, otrzymali okazałe puchary w poszczególnych kategoriach i klasach. Dekoracja odbyła się przy udziale zaproszonych gości i sponsorów, a każdy z odbierających otrzymywał gromkie brawa od pozostałych uczestników.

Oto jak prezentuje się współzawodnictwo w najważniejszych kategoriach:

Ogólne współzawodnictwo:

1. Niżyński Dawid

2. Kulupa Maciej

3. Wojciechowski Czesław

Najlepsze gołębie z wszystkich lotów:

1. Niżyński Dawid

2. Pertek Paweł

3. Kulupa Maciej

Współzawodnictwo gołębi młodych:

1. Mądrawski Jacek

2. Lis Sławomir i Michał

3. Pertek Jacek

Warto dodać, że Mistrzostwo w kategoriach i lotnikach do Mistrzostw Polski dołączył prezes Grzegorz Graj.

Lubaska sekcja jest bardzo prężnie działającą w oddziale, pomimo trudności związanych z przygotowaniem i udziałem gołębi w zawodach, pasjonatom nie brakuje zaangażowania i poświęcenia. W imieniu wszystkich mieszkańców gminy Lubasz, dziękujemy za pomoc w organizacji imprez plenerowych, gdzie gołębie w bardzo okazały sposób inaugurują rozpoczęcie chociażby Dni Gminy Lubasz, wzbudzając podziw i zainteresowanie wśród uczestników.

Wszystkim hodowcom życzymy zdrowia i mówimy, na kolejny sezon Dobry Lot!

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki