Podziękowania dla nauczycieli

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

W dniu 29 czerwca 2020r. Zastępca Burmistrza Wielenia Jan Graczyk spotkał się z nauczycielami, którzy kończą swoją karierę zawodową na stanowisku nauczyciela.

REKLAMA

Z zawodu nauczycielskiego na zasłużoną emeryturę odchodzą – Bożena Wiśniewska nauczyciel wychowania przedszkolnego w Gminnym Przedszkolu w Wieleniu, Maria Banasiak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Ewa Filoda – nauczyciel edukacji specjalnej oraz Maria Kaźmierczak - nauczyciel m.in. przyrody ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu. 

Burmistrz Wielenia dziękował pedagogom za zaangażowanie, czas poświęcony na doskonalenie jakości pracy placówek, w których pracowali. Życzył również zdrowia, radości życia i zadowolenia oraz spełnienia marzeń, na realizację których z pewnością znajdą teraz czas. Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również: dyrektor Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu Przemysław Grześkowiak, dyrektorka Gminnego Przedszkola w Wieleniu Teresa Mąka oraz Eugeniusz Forma – wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu. 

Wszyscy obecni na spotkaniu podkreślali, że teraz nastał czas nowych wyzwań i życzyli emerytom pomyślności w ich realizacji. Ze wszystkich stron płynęły życzenia zdrowia. W takich momentach nie sposób nie czuć wzruszenia, które towarzyszyło wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego dnia. 

Na zakończenie spotkania przy wspólnej kawie, nauczyciele wspominali lata spędzone w zawodzie nauczyciela oraz dzielili się swoimi planami na przyszłość.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Przemysław Grześkowiak SAO Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki