Policjanci zabezpieczyli blisko 65 gramów marihuany

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 23-latka, który posiadał przy sobie blisko 65 gramów marihuany. Dodatkowo mieszkaniec Trzcianki odpowie za znieważenie mundurowych, naruszenie ich nietykalności cielesnej oraz grożenie im pozbawieniem życia i zdrowia. Wczoraj prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

W poniedziałek, 15 listopada br. około godziny 23:00 policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego trzcianeckiego komisariatu będąc, na ulicy 27 Stycznia zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim i po krótkiej chwili zatrzymali go. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Trzcianki. W trakcie czynności 23-latek był agresywny wobec mundurowych, znieważał ich słowami wulgarnymi, szarpał za mundur oraz groził im pozbawieniem życia i zdrowia.

Podczas kontroli mundurowi znaleźli przy nim 57 woreczków z zawartością marihuany. W sumie mundurowi zabezpieczyli blisko 65 gramów środków odurzających. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu z ust. Badanie wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zaraz po zatrzymaniu 23-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Wczoraj usłyszał zarzuty znieważenia policjantów, naruszenia ich nietykalności cielesnej, gróźb karalnych oraz posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju.

Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki