Policjantka z wizytą u "Leśnych Skrzatów"

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego jest dobrym momentem na przypomnienie najmłodszym najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Właśnie z tej okazji policjantka z czarnkowskiej komendy wraz z sierżantem Pyrkiem odwiedziła dzieci z Przedszkola "Leśne Skrzaty" w Czarnkowie.

REKLAMA

Podczas spotkania funkcjonariuszka dużą uwagę poświęciła bezpieczeństwu na drodze, w szczególności prawidłowemu korzystaniu z przejść dla pieszych oraz rowerowym wycieczkom pod czujnym okiem opiekuna. Przypomniała dzieciom o pasach i fotelikach, w których mogą czuć się bezpiecznie oraz elementach odblaskowych, które poprawiając naszą widoczność po zmroku mogą uratować życie.

Policjantka przestrzegała przedszkolaków przed kontaktami z nieznajomymi i tłumaczyła jak zachować się w przypadku zaatakowania przez agresywne zwierzę. Nie lada atrakcją dla nich była możliwość poznania maskotki wielkopolskiej Policji – sierżanta Pyrka, z którym chętnie przybijały "piątkę”.

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki