Policyjne podsumowanie świąt

Święta Bożego Narodzenia w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim minęły dość bezpiecznie. W ich trakcie nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Jednak świąteczny czas był dla czarnkowskich policjantów pracowity. Dominowały interwencje związane z konfliktami rodzinnymi, kierowcy na "podwójnym gazie" oraz kierujący bez uprawnień.

REKLAMA

Jak co roku, w czasie trwania Świąt Bożego Narodzenia policjanci czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu oraz osób podróżujących przez nasz teren. Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierowców oraz prędkość z jaką się poruszali. 

W efekcie tych działań na drogach powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci obsługiwali trzy kolizje, zatrzymali czterech kierujących "na podwójnym gazie" oraz trzech kierowców, którzy wsiedli "za kółko" mając sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 

Jak zwykle, w tym okresie, dominowały interwencje związane przede wszystkim z nieporozumieniami rodzinnymi. Często w tle tych kłótni i niesnasek był alkohol. Funkcjonariusze najbardziej agresywnych sprawców interwencji zatrzymywali do wytrzeźwienia.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra / fot. policja.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki