Półkolonie Za Jeden Uśmiech rozpoczęte!

Półkolonie Za Jeden Uśmiech rozpoczęte!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 37)

 

W Czarnkowie i Wieleniu 12 lutego br. rozpoczęły się Półkolonie Za Jeden Uśmiech.

REKLAMA

Dzieci integrują się, zwiedzają miasto, poznają siebie – swoje mocne strony, wykonują prace plastyczne i grają w gry drużynowe!

Zgrana ekipa opiekunów bawi się świetnie!

Dzieci mają dwa posiłki.

W dalszych dniach „Niebo w klasie”, Heweliusz, „Cukierki”, INO, Jump Arena i Termy! Ale co się pod tymi hasłami kryje, to relacje zamieścimy z dalszych dniach. Zachęcamy do śledzenia FB – Półkolonia Za Jeden Uśmiech.

Organizatorzy Stowarzyszenie Inicjatyw Niezwykłych, Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Dynia, SP nr 1 w Czarnkowie, SP nr 1 w Wieleniu, MGOK w Wieleniu, sponsor – Danex Rosko, BS Wieleń, Steico Czarnków.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki