Półkolonie Za Jeden Uśmiech w ​Wieleniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 48)

 

Tegoroczne letnie ​Półkolonie Za Jeden Uśmiech, zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Dynia oraz Fundację Edukacji i Rozwoju Centrum Wszechświata, odbyły się tradycyjnie w Wieleniu. Dzieci integrowały się poprzez gry i zabawy programu profilaktycznego “Spójrzinaczej”, poznawały siebie–swoje mocne strony, rozwijały sportowe umiejętności i artystyczne talenty, przeżyły leśną przygodę, a dziesiątki dziecięcych uśmiechów sprawiły, że zgrana ekipa opiekunów bawiła się świetnie!

REKLAMA

Wszystkie dzieciaki, od najmłodszych - pięcioletnich, do najstarszych trzynastoletnich, uczestniczyły od rana do popołudnia w zajęciach zorganizowanych w murach Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu. Wykonywały prace plastyczne, brały udział w grach drużynowych, pływały na czarnkowskim basenie, uczestniczyły w zabawach i grach sportowych, rozwijały kreatywność poprzez wykonywanie artystycznej pracy. Półkoloniści byli w Mężyku i tam - survival, slacline, bitwa o flagę, strzelanie złuku. Byliśmy również na spacerze do urzędu, gdzie gościła nas Pani Burmistrz Miasta i Gminy Wieleń Elżbieta Rybarczyk, której przekazaliśmy zaproszenie na piątkowe podsumowanie Półkolonii Za Jeden Uśmiech.

Zorganizowanie wypoczynku dla dzieci byłoby niemożliwe, gdyby nie wsparcie Burmistrz Wielenia - Pani Elżbiety Rybarczyk, Banku Spółdzielczego z Wielenia, Szkoły Podstawowej nr 1 z Wielenia oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: wielen.pl / Ewa Matuszczak | foto: wielen.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki