Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W dniu 13 marca 2019 roku w sali narad Urzędu Miejskiego Trzcianki odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Głównym tematem była ocena stanu bezpieczeństwa w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego, analiza zdarzeń i wypadków oraz innych zagrożeń jakie zaistniały na obszarze gminy.

REKLAMA

Posiedzeniu przewodniczył Krzysztof Jaworski burmistrz Trzcianki - Szef Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, który otworzył posiedzenie i zapoznał zebranych z programem spotkania. W posiedzeniu uczestniczyli, pan Leszek Kina komendant JRG, pan Jakub Namerła komendant Komisariatu Policji, pan Ireneusz Łukaszewski komendant Miejsko-Gminnego OSP, pan Mariusz Rozpłoch komendant Straży Miejskiej, pan Paweł Przychodniak zastępca Nadleśniczego Trzcianki oraz członkowie GZZK. 

Komendant JRG przedstawił informację na temat zabezpieczenia przeciwpożarowego na terenie gminy Trzcianka, poinformował Zespół, że gmina jest dobrze przygotowana jeżeli chodzi o siły i środki, którymi aktualne dysponuje. Pan Jakuba Namerła przedstawił analizę zdarzeń i wypadków jakie zaistniały na terenie gminy w roku 2018. Natomiast komendant MG OSP pan Ireneusz Łukaszewski omówił temat bezpiecznych wakacji. Podczas spotkania poruszono również kwestię alarmowania i udoskonalenia systemów ostrzegania mieszkańców w przypadku zagrożeń.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Małgorzata Wojtaszyn | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki