Postępują prace budowlane w centrum Trzcianki

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 32)

 

Zakończyły się roboty na ulicy Spokojnej, gdzie pojawiła się nowa droga z nawierzchni asfaltowej oraz chodnik z kostek i płyt betonowych. Ponadto, uruchomiono energooszczędne LED-owe oświetlenie, które również krok po kroku montowane jest na całym Placu Pocztowym. Rozpoczęły się też prace związane z przebudową drogi na odcinku przy budynkach TBS. Już wkrótce nierówną kostkę kamienną zastąpi nawierzchnia z asfaltu. Konsekwentnie postępują roboty ogólnobudowlane budynku Centrum Integracji Społecznej, który nabiera kształtów.

REKLAMA

Na terenie Targowiska Miejskiego wybudowano nowe wiaty handlowe, a na ukończeniu są lokale usługowe. Oświetlenie LED-owe już działa, dodatkowo na lampach pojawiły się kamery. Monitoring uruchomiono 2 września i został zamontowany na czas robót przez wykonawcę. 

Zagospodarowanie Placu Pocztowego wraz z utworzeniem Centrum Integracji Społecznej realizuje konsorcjum złożone z lidera Asta – Bud Sp. z o.o. z Piły i partnera „MARBUD” Marcina Wańkiewicza z Trzcianki. Natomiast termomodernizację terenu Targowiska Miejskiego wraz z terenami przyległymi realizuje firma BaHECo Sp. z o.o. z Trzcianki. Całkowita wartość robót budowlanych według zawartych umów pomiędzy gminą Trzcianka a wykonawcami to przeszło 20 milionów złotych, w tym ponad połowa środków pochodzi z dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki