Poszukiwany listem gończym Piotr Górny

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp., na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy, poszukują Piotra Górnego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z krzyskiego komisariatu pod numerem 67 35 28 330 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

REKLAMA

Piotr Górny 

s. Henryka, Elżbiety 

ur. 09.01.1988 r. w Trzciance

ostatnie miejsce zameldowania: ul. Świerczewskiego, 64-761 Krzyż Wlkp. 

ostatnie miejsce zamieszkania: ul. M. Kopernika, 64-730 WieleńPoszukiwany na mocy wyroku Sądu Rejonowego w Oleśnicy, ma odbyć karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa. 

32-latek ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego wydano za nim list gończy. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. pod numerem 67 35 28 330, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112. 

Przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Równocześnie policja informuje o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki