Poszukiwany wpadł z narkotykami

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie śledczym poszukiwany listem gończym 35-letni mieszkaniec gminy Trzcianka. Sąd wydał wobec niego postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, bo nie stawiał się na wyznaczone rozprawy. Wpadł podczas legitymowania. Policjanci ujawnili przy nim marihuanę i amfetaminę. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

W czwartkowe popołudnie policjanci trzcianeckiej prewencji, podczas patrolu zauważyli na ulicy Kościuszki mężczyznę, który przypominał im osobę poszukiwaną. Podczas legitymowania przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Okazało się, że jest to poszukiwany listem gończym 35-letni mieszkaniec gminy Trzcianka. Mężczyzna nie stawiał się na rozprawy i sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące. 

W trakcie czynności mundurowi ujawnili przy nim woreczki z białym proszkiem oraz niewielką ilością suszu. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzono, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do trzcianeckiego komisariatu. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali go i przedstawili zarzut posiadania narkotyków. Potem trafił do aresztu. 

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, 35-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP Czarnków / Karolina Górzna-Kustra / fot. pixabay.com

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki