Powiat na medal!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Niedziela 11 marca 2018r. na długo zapadnie w pamięci tenisistom stołowym reprezentującym Powiat Czarnkowsko – Trzcianecki na Drużynowych Mistrzostwach LZS Województwa Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Koźminie Wielkopolskim.

REKLAMA

Pierwszy raz w historii występów naszej reprezentacji udało się wywalczyć miejsce na podium. Dotychczas reprezentacja naszego powiatu najwyżej sklasyfikowana była na VI miejscu i nie ma się co dziwić, gdyż konkurencja jest bardzo silna. Podczas niedzielnych rozgrywek swoje drużyny wystawiło, aż 18 powiatów.

Tak dobry wynik, to w głównej mierze zasługa młodzieży, która niewątpliwie była ,,motorem napędowym” naszej drużyny. Wreszcie zaczynamy zbierać owoce szkolenia dzieci, które zostały wprowadzone kilka lat wcześniej w klubach z Krzyża, Lubasza, Białej i Czarnkowa. Jest to bardzo dobry prognostyk na najbliższą przyszłość, a zarazem pozytywny i mocny impuls do dalszej, wytężonej pracy.

Na szczególne gratulacje zasługuje Artur Lemieszka, który tego dnia okazał się bezkonkurencyjny. Wygrał wszystkie swoje spotkania, został Mistrzem Wielkopolski i tym samym awansował do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Brzegu Dolnym.

 

Wyniki indywidualne w poszczególnych kategoriach wiekowych:

1 miejsce Artur Lemieszka – LZS Petra Kuźnica Żelichowska – Kadet

4 miejsce Maciej Buśko – UKS TS Lubasz – Junior

5-6 miejsce Wojciech Lemieszka LZS Petra Kuźnica Żelichowska – Młodzik

5-6 miejsce Kacper Nowak - LZS Petra Kuźnica Żelichowska - Junior

7-8 Bartłomiej Turek- UKS TS Lubasz- Senior

7-8 miejsce Zuzanna Nowicka – KTS Noteć Plastmet Czarnków - Młodziczka

9-12 miejsce Angelika Nowak – UKS TS Lubasz – Kadetka

9-12 miejsce Maciej Wernicki – UKS TS Lubasz – Młodzik

9-12 miejsce Mateusz Koza - LZS Petra Kuźnica Żelichowska – Senior

9-12 miejsce MilenaUchmanowicz – UKS Biała – Seniorka

13-16 miejsce Paulina Uchmanowicz – UKS Biała – Kadetka

 

Klasyfikacja drużynowa (19 powiatów)

1. Powiat Poznański 92 pkt

2. Powiat Szamotulski 74 pkt

3. Powiat Czarnkowsko – Trzcianecki 60 pkt

4. Powiat Gnieźnieński 59 pkt

5. Powiat Kościański 59 pkt

 

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Henryka Siemieniewskiego wiceprezesa zarządu powiatowego koła LZS za zorganizowanie przejazdu zawodników na turniej.

 

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Bartłomiej Turek | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki