Powierzenie stanowisk dyrektorskich w Gminie Czarnków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022, w Urzędzie Gminy Czarnków, odbyło się spotkanie władz z dyrektorami gminnych szkół podstawowych i przedszkoli.

REKLAMA

Monika Piotrowska – zastępca Wójta, wręczyła przedłużenie powierzeń stanowisk, dyrektorom gminnych placówek oświatowych, po wcześniejszym wyrażeniu pozytywnej opinii przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu.

I tak, na kolejnych 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2021 r. do 31 sierpnia 2026 r. – panu Wojciechowi Zmyślonemu powierzono stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Kuźnicy Czarnkowskiej, a panu Sławomirowi Szymańskiemu - dyrektora Szkoły Podstawowej w Jędrzejewie.

Natomiast, na kolejny rok szkolny, tj. od 1 września 2021 r. do 31 sierpnia 2022 r. przedłużono powierzenie obowiązków dyrektora paniom: Joannie Mudrak - p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Hucie, Jolancie Rybarczyk - p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Śmieszkowie oraz Dominice Perz - p.o. Dyrektora Publicznego Przedszkola w Gębicach.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Gmina Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki