Powiew świeżości nad trzcianeckimi jeziorami

W minionych tygodniach na terenie przy jeziorze Sarcze w Trzciance trwały prace mające na celu odnowienie i odrestaurowanie ławek, tablic informacyjnych, a także innych elementów przeznaczonych do użytkowania publicznego.

REKLAMA

Przy Nowej Plaży znajduje się 20 ławek na betonowej podstawie, które zostały oczyszczone, oszlifowane oraz pomalowane. Podobne odnowienie zastosowano w przypadku 10 ławek wykonanych z bali. Odświeżono również pomosty. Na osoby, które nad wodę wybiorą się rowerem, czekają stojaki. Ponadto na terenie Parku Ryb Słodkowodnych wyremontowano wiaty. Prace obejmowały: czyszczenie dachu i drewnianych elementów, szlifowanie i malowanie blatów, zamontowanie kompletów trzech stołów i dwóch ław za pomocą nowych uchwytów. 

Czyszczenie i malowanie ławek zastosowano także w Trzcianeckiej Przystani Żeglarskiej. Przegląd, sprawdzenie mocowań, oczyszczenie i malowanie elementów drewnianych miało miejsce w Parku Linowym. Kolejne prace toczyły się nad jeziorem Logo. Tam oględzinom podlegały tablice, przy których poprawiono ich mocowania oraz odświeżono kolor. To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki