Pożar biomasy w Nadleśnictwie Sarbia

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

16 czerwca 2021 r. o godz. 11.55 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Czarnkowie wpłynęła informacja telefoniczna o pożarze lasu w miejscowości Marunowo Nadleśnictwo Sarbia.

REKLAMA

W działaniach udział brały zastępy z JRG Czarnków, JRG Trzcianka, JRG Chodzież, OSP KSRG Sarbka-Sarbia, OSP KSRG Kruszewo, OSP KSRG Stróżewo, oraz OSP Huta.

Pożar powstał podczas prac prowadzonych na zrębie koparko-ładowarką. Spaleniu uległo hałda biomasy oraz koparko-ładowarka.

W działaniach udział brały również samoloty gaśnicze typu dromader, które dokonały zrzutu wody.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł.bryg. Tomasz Cybulski Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki