Pożar budynku jednorodzinnego w Piłce

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

W niedziele 15.03.2020 r. około godziny 8.30 SKKP w Czarnkowie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego w miejscowości Piłka.

REKLAMA

Na miejsce niezwłocznie zadysponowane zostały zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Czarnkowie oraz ochotniczych straży pożarnych z Piłki, Drawska, Pęckowa i Wielenia. 

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali pożar budynku i dym wydobywający się z poddasza. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w obiekcie oraz podaniu dwóch prądów gaśniczych do wnętrza budynku co doprowadziło do ugaszenia pożaru. 

W dalszej części działań strażacy usunęli nadpalone przedmioty wyposażenia budynku na zewnątrz oraz sprawdzili przy pomocy kamery termowizyjnej czy nie ma ukrytych zarzewi ognia. 

W działaniach udział brało 7 zastępów i 33 strażaków. Straty oszacowano na około 200 tys. zł.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP Czarnków / Opracowanie: asp. Łukasz Pochyluk Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki