Pożar budynku mieszkalnego w Miałach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

22.06.2020 roku o godz. 03:20 SKKP w Czarnkowie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Miały.

REKLAMA

Do działań zadysponowano jeden zastęp z OSP Miały, 3 zastępy z OSP KSRG Wieleń zastęp z JRG Czarnków oraz Oficer Operacyjny. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar budynku mieszkalnego, ogień był widoczny na parterze i w kalenicy dachu. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu, oświetleniu miejsca zdarzenia i podaniu 4 prądów wody na palący się obiekt. W trakcie działań jedna rota zabezpieczona w ochronę układu oddechowego weszła do środka budynku w celu gaszenia zarzewi ognia i przeszukaniu wszystkich pomieszczeń. Podczas przeszukania obiektu osób poszkodowanych nie znaleziono. Dalsze działania polegały na rozbiórce i dogaszaniu elementów drewnianej konstrukcji dachu. Dochodzenie w sprawie przyczyny powstania pożaru prowadzi Policja.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KP PSP w Czarnkowie / Tekst: mł.kpt. Damian Piątek Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki