Pożar budynku mieszkalnego w Miłkówku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Dnia 19 kwietnia br. o godzinie 06:12 jednostka OSP KSRG Lubasz została zadysponowana dwoma zastępami GBA-RT2.5/16 oraz GCBA 6/32 do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Miłkówko w gminie Lubasz.

REKLAMA

Po przybyciu pierwszego zastępu, strażacy otrzymali informację, że w środku znajduję się jedna osoba. Strażacy ubrani w aparaty ochrony dróg oddechowych przystąpili do penetracji pomieszczeń, dzięki kamerze termowizyjnej szybko zlokalizowano osobę poszkodowaną i ewakuowano ją na zewnątrz budynku, gdzie strażacy udzielili jej Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy do przybycia na miejsce ZRM. Dalsze działania polegały na zlokalizowaniu źródła ognia i ugaszeniu pożaru. Następnie przy pomocy wentylatora przewietrzono wszystkie pomieszczenia.

Siły i środki na miejscu działań:

GBA 2,5/16 OSP Lubasz

GCBA 6/32 OSP Lubasz

GBA 2,5/16 JRG Czarnków

GCBA 5/32 JRG Czarnków

OSP Stajkowo

Oficer Operacyjny JRG Czarnków, Policja oraz ZRM.

Przyczyny zdarzenia ustala KPP Czarnków.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: facebook.com/OSP-KSRG-Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki