Pożar hali z oponami w Rosku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

31 grudnia 2021 roku o godzinie 12:18 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Czarnkowie przyjął zgłoszenie o pożarze hali magazynowej w miejscowości Rosko. W obiekcie składowane były opony.

REKLAMA

Do zdarzenia zadysponowano jednostki ochrony przeciwpożarowej z Czarnkowa, Roska, Wielenia oraz Krucza. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu stwierdzono, że z hali magazynowej wydobywa się czarny, gęsty dym. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie strażacy przy pomocy przecinarki spalinowej otworzyli drzwi wejściowe do hali. Ratownicy zabezpieczeni w aparaty ochrony układu oddechowego weszli do środka hali i podali dwa prądy środka gaśniczego na palące się materiały. Po zlokalizowaniu pożaru dalsze działania strażaków polegały na wyniesieniu z hali opon, które objęte były pożarem oraz dokładnie przeszukano całe pomieszczenie. Podczas akcji nikt nie został poszkodowany. Na miejsce pożaru przybył Zastępca Komendanta Powiatowego oraz oficer operacyjny.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracował: mł. ogn. Trojan Gładkowski Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki