Pożegnanie ze służbą

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

Dzień 11 października 2018 roku na długo pozostanie w pamięci jednego ze strażaków, albowiem tego ranka, st.ogn. Adam Mazur po raz ostatni zdawał służbę w Państwowej Straży Pożarnej. W obecności Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie, Dowódców JRG PSP w Trzciance, a także kolegów z podziału bojowego odbyło się uroczyste pożegnanie funkcjonariusza, który przeszedł na zaopatrzenie emerytalne ze stanowiska starszego operatora sprzętu specjalnego.

REKLAMA

30 lat pracy, w tym 20 lat służby pozwoliło na poznanie kolegi Adama, jako człowieka życzliwego, nieocenionego fachowca i profesjonalnego ratownika. Codzienne zaangażowanie, poświęcenie, pracowitość, a także rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych to cechy, które z pewnością świadczą o koledze ogniomistrzu. Odchodzącemu funkcjonariuszowi wręczono list gratulacyjny, drobne upominki, statuetki, a także złożono życzenia i podziękowania za dotychczasową współpracę.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracowanie: st. kpt. Arkadiusz Żyliński Zdjęcia: st. sekc. Maciej Dymek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki