Pracownicy okradli pracodawcę

Policjanci z czarnkowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradli swojego pracodawcę. 38-latek i jego 27-letni kolega zostali ujęci przez przedstawicieli jednej z miejscowych firm, kiedy po popołudniowej zmianie ze skradzionym łupem wracali do domu. Wartość znalezionych przy nich materiałów spawalniczych i szlifierskich oszacowano na kwotę około 2500 złotych. Teraz za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

REKLAMA

3 czerwca br. około godziny 23.30 czarnkowscy policjanci zostali wezwani na interwencję, gdzie przedstawiciele jednej z miejscowych firm ujęli dwóch pracowników, których podejrzewają o kradzież. 

Na miejscu policjanci ustalili, że 38-latek i jego 27-letni kolega po popołudniowej zmianie, "wynieśli" z zakładu pracy materiały spawalnicze i szlifierskie o wartości około 2500 złotych. Następnie załadowali je do swoich samochodów i udali się do miejsc zamieszkania. Wówczas zostali ujęci przez przedstawicieli firmy i przekazani funkcjonariuszom. Zaraz po zatrzymaniu trafili do policyjnego aresztu. 

Następnego dnia śledczy przedstawili im zarzuty kradzieży. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 38 i 27-latka, mundurowi znaleźli podobne materiały o łącznej wartości około 1000 złotych. 

Podejrzani nie byli wcześniej karani. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / Karolina Górzna-Kustra | foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki