Prezentacja MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka na sezon 2018/2019

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 32)

 

2 sierpnia br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki odbyła się prezentacja zespołu MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka na sezon 2018/2019. Podczas spotkania, prezes Krzysztof Buller oraz trener Jarosław Feciuch przedstawili aktualną sytuację w klubie oraz zmiany kadrowe. Następnie głos zabrał burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, który podkreślił, że Lubuszanin w znakomity sposób promuje Trzciankę. Burmistrz podkreślił również, że nadal będzie wspierał trzcianecki klub. W związku z reorganizacją rozgrywek, zwiększą się wydatki klubu. Tym samym, jeszcze w tym roku burmistrz przedstawi Radzie Miejskiej Trzcianki projekt zwiększenia środków finansowych dla Lubuszanina, tak aby zespół mógł walczyć o III ligę.

REKLAMA

Po prezentacji każdego z zawodników, Zarząd Klubu podziękował burmistrzowi Krzysztofowi Czarneckiemu za duże wsparcie działalności Lubuszanina, przekazując okolicznościową koszulkę. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.

Pierwszą w historii prezentację zespołu przygotowali pracownicy Referatu Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego Trzcianki oraz Zarząd Klubu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki