Profilaktyka na obozie ZHR

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W dniu 10 lipca 2018 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Czarnkowie, w ramach działań prewencyjnych dotyczących letniego wypoczynku harcerzy udali się na teren obozowiska Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej w Maciejewie.

REKLAMA

Strażacy zapoznali się z obiektem stanicy, łącząc rozpoznanie operacyjne z prelekcją dla harcerzy i ich opiekunów. Głównym celem spotkania była jednak profilaktyka ppoż. i bezpieczeństwo podczas wakacji. Podczas spotkania przedstawiono zagadnienia związane z zagrożeniami, jakie mogą wystąpić podczas wakacji, poinformowano także o zasadach bezpiecznego wypoczynku w lesie i nad wodą. Przygotowano również specjalną prelekcję z instruktażem obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracował: st.asp. Michał Stelmaszyk Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki