Przedszkolaki w Urzędzie Gminy Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 25)

 

W środę 09.08.2018 miała miejsce w Urzędzie Gminy w Lubaszu sympatyczna wizyta. Grupa przedszkolaków "Pszczółki" z Przedszkola Bajka w Lubaszu pod opieką Pani Magdaleny Chodzyńskiej i Karoliny Borowiak zawitała w progi Urzędu, by dowiedzieć się czym zajmuje się Wójt oraz zatrudnieni w urzędzie pracownicy.

REKLAMA

Wizyta przedszkolaków rozpoczęła się od spotkania w gabinecie Wójta Gminy, gdzie Wójt opowiedział im o pracy urzędników i funkcji urzędu w gminie. Każdy przedszkolak mógł sprawdzić czy fotel wójta jest na pewno wygodny. Następnie dzieci udały się do sali ślubów, gdzie Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Magdalena Słodowa wytłumaczyła dzieciom jak wygląda udzielanie ślubu cywilnego. Maluchy były wyraźnie rozbawione i w dobrych humorach udały się na dalsze zwiedzanie Urzędu Gminy. Dzięki tej wizycie dzieci dowiedziały się czym jest Urząd Gminy, kto w nim pracuje oraz w jakich sprawach pomagają poszczególni pracownicy. Wyraźnym zaciekawieniem "Pszczółek" cieszyła się stara maszyna do pisania.

Zwieńczeniem wizyty było spotkanie w sali sesyjnej, gdzie dzieci otrzymały poczęstunek i picie oraz drobne upominki, a także specjalnie przygotowane medale wręczane przez Wójta Gminy Marcina Filodę, Zastępcę Wójta Panią Grażynę Graj oraz Skarbnika Gminy Panią Renatę Fąferek. Przedszkolaki w podziękowaniu za przyjęcie wręczyły Wójtowi przepiękne kwiaty.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Liliana Helwich | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki