Trwają przygotowania do II Parady Mikołajów

Już 6 grudnia odbędzie się w Trzciance druga Parada Mikołajów zakończona w Hali Sportowo – Widowiskowej konkursem na najciekawsze przebranie. Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia, połączonego z odpaleniem świątecznych iluminacji ulicznych oraz degustacją polskiego mięsa wieprzowego, trwają od kilku tygodni.

REKLAMA

Główny organizator Młodzieżowy Dom Kultury przy wsparciu Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej i Urzędu Miejskiego Trzcianki szykują dla uczestników wiele atrakcji. 

Tegoroczna trasa parady została wydłużona i zakończy się przy Hali Sportowo – Widowiskowej, gdzie Fundacja Promocji Mięsa Wieprzowego i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przygotują niespodzianki. Równolegle w Hali odbywać się będzie konkurs, animacje oraz występy grup artystycznych z MDK. 

Organizatorzy liczą na dużą frekwencję i już dziś zapraszają całe rodziny do udziału w Paradzie Mikołajów. Jednocześnie zachęcają dzieci do przynoszenia grzechotek i gwizdków, których hałas będzie uświetniał przejazd Mikołaja.To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki