Przyjacielska wizyta gości z Berwick w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Berwick upon Tweed to nieduże miasteczko położone w północno – wschodniej części Wielkiej Brytanii nad Morzem Północnym i rzeką Tweed, z którym w czerwcu 2000 roku została podpisana umowa o współpracy miast bliźniaczych.

REKLAMA

Po długiej przerwie w kontaktach partnerskich, we wtorek, 9 lipca, trzcianecki ratusz odwiedzili Hazel Bettison i Ivor Dixon. Nie była to ich pierwsza wizyta w Trzciance. Hazel, jako burmistrz Berwick i Ivor, jako przedstawiciel straży pożarnej byli w Trzciance w 2009 roku. Tym razem już jako radni postanowili z ramienia ówczesnych władz odnowić współpracę miast partnerskich wręczając burmistrzowi Trzcianki Krzysztofowi W. Jaworskiemu oficjalne pismo urzędnicze. Goście zwiedzili salę sesyjną i konferencyjną, odbyli rozmowy z burmistrzem, zastępcami burmistrza i sekretarzem gminy. W ciągu swojego tygodniowego pobytu w Polsce zwiedzą Kraków, Oświęcim, Wieliczkę i Toruń. Ostatni dzień będzie okazją do ponownego spotkania się z włodarzem Trzcianki.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki