Puchar Polski Judo w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 74)

 

W niedzielę, 24 lutego br. w Trzciance odbyło się niecodzienne, sportowe widowisko. Do Trzcianki przyjechała czołówka polskich zawodniczek i zawodników w judo, aby rywalizować w Pucharze Polski Juniorów. Zawody były doskonałym sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Poznaniu.

REKLAMA

W Trzciance gościliśmy reprezentantów klubów z 25 miast polski oraz sąsiadów z Ukrainy. Choć zawody rozpoczęły się z lekkim opóźnieniem, to sprawna praca sędziów i organizatorów pozwoliła zakończyć je w planowanym czasie. Młodzi sportowcy zasłużyli na pochwałę, bo toczone walki były wspaniałym widowiskiem. Kto w tym dniu nie był wstanie przyjść do Hali Sportowo – Widowiskowej, mógł obejrzeć wszystkie rywalizacje w transmisji online, zrealizowanej przez serwis Ippon Org TV. 

Wśród kobiet klasyfikację punktową zdominowały zawodniczki z SGKS Wybrzeże Gdańsk, natomiast wśród mężczyzn najlepiej zaprezentowali się zawodnicy Klubu Judo AZS Opole. Choć na macie zabrakło trzcianeckich reprezentantów, podziwiać można było zmagania zaprzyjaźnionych zawodników z klubu UKS „6” Piła (3. miejsce Oliwia Cebieniak, 5. miejsce: Wojciech Drygała, Oskar Pazdaj i Jakub Serwatka) oraz UKS Leśnik Kaczory (1. miejsce Adam Stodolski). 

Pełna lista wyników dostępna jest na stronie: http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&id=35&lg=pl&zid=470

- Zwycięzcom Pucharu Polski gratulujemy świetnego startu i osiągniętego wyniku sportowego. Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów, zdrowia i zacięcia do dalszych treningów, aby mogli realizować swoją pasję i walczyć o jak najwyższe laury, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Cieszymy się, że mogliśmy gościć Was w Trzciance. Do zobaczenia w przyszłości! - podsumowuje Leszek Malicki.

Korzystając z okazji zachęcamy dzieci i młodzież do treningów Judo, które odbywają się w każdy wtorek i piątek o godzinie 16:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance przy ul. Żeromskiego 28. Kto wie? Może ktoś z was w przyszłości będzie medalistą na tego typu zawodach? 

Organizatorami zawodów byli: Polski Związek Judo, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Miejski Trzcianki oraz UKS Kajak Trzcianka.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki