Puchar Regionalny Nordic Walking

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Areną zmagań kolejnego etapu Pucharu Regionalnego Nordic Walking było Kąpielisko Miejskie nad Jeziorem Łobez w Białym Borze, który odbył się 20.09.2020 w Białym Borze. Organizatorem tego wydarzenia była Polska Federacja Nordic Walking. Miło nam poinformować, że reprezentanci Nordic Walking Lubasz zajęli II miejsce w klasyfikacji drużynowej na 5 km oraz odnieśli sukcesy w indywidualne.

REKLAMA

Reprezentowali nas: 

  • Katarzyna Grupińska - III m w K 50 
  • Katarzyna Jany - III m w K 30 
  • Jolanta Wicher - IV m w K 40 
  • Zygmunt Zmysłowski - III m w M 60 
  • Wiesław Kop z Piły - IV m w M 55 
  • Jan Wala - VIII m w M 6

Łączny czas naszych pań to 01:51:46, uległy tylko zawodniczkom z LKS Zantyr Sztum (01:47:57). 

Łączny czas panów to 01:45:11 (6 miejsce). 

Ostatecznie drużynowo stanęliśmy na II stopniu podium.

Wszyscy godnie reprezentowali nasz klub i Gminę Lubasz. Spisali się na medal. Szczególne podziękowania kierujemy do Wiesława Kop z Piły, który pomógł nam w zdobyciu II m drużynowo. Oni są niesamowici. Kochają rywalizację, dreszczyk emocji i dobrze się przy tym bawią. 

Nordic Walking Lubasz


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Nordic Walking Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki