Puchar Wójta Gminy Lubasz pojechał do Trzcianki

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Ostatni mecz gospodarzy Radwana Lubasz i AP Bambinis Trzcianka zadecydował o klasyfikacji generalnej rozgrywek. Radwaniątka po dobrym meczu i ambitnej walce, uznali wyższość rówieśników z Trzcianki. Trzecie miejsce wywalczyli chłopcy Noteci Rosko, a na czwartej lokacie uplasowali się zawodnicy Lubuszanina Trzcianka. Na turniej będący jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw OZPN Piła, nie dotarła Noteć Czarnków.

REKLAMA

Wszyscy chłopcy w trakcie rozgrywek mogli liczyć na wsparcie rodziców, trenerów, a pyszne pączki z Piekarni Sendal, pozwoliły uzupełnić kalorie. Zawody wzorowo poprowadził sędzia Paweł Szuta, mało pracy miał ratownik medyczny Krzysztof Orłowski, a logistyczne tradycyjnie ogarnął wszystko Jakub Niezborała. Patron honorowy imprezy Wójt Gminy Lubasz Marcin Filoda, nie krył słów podziwu dla uczestników piłkarskich zmagań, życząc wszystkim spełnienia marzeń. Finały OZPN w tej kategorii wiekowej zaplanowano na 4 marca w Krzyżu. Po turnieju parkiet zawładnęli najmłodsi adepci z klubu Radwan. Przy żywiołowo reagującej publiczności padło wiele bramek, również samobójczych. Organizatorami imprezy byli Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu, Klub sportowy Radwan oraz Samorząd Gminy Lubasz.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Szymon Szwed | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki