Puchary dla Radwana Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Szymon Szwed i Tomasz Helak zostali laureatami Plebiscytu Redakcji Tygodnika Nowego. Ponieważ nie mogli być obecni na 24 Gali Piłki Nożnej PZZ by Night, która odbyła się w marcu w Pile, dziś odebrali wyróżnienia w Czarnkowie, z rąk starosty Tadeusza Teterusa.

REKLAMA

Szymon Szwed został laureatem plebiscytu w kategorii Trenerskie Wyróżnienie Roku, natomiast Tomasz Helak został Piłkarzem Roku Pilskiej Klasy Okręgowej. Nagrody przyznane zostały za rok 2017.

- Oczywiście tu, w powiecie czarnkowsko – trzcianeckim, nikomu nie trzeba przedstawiać tych dwóch dżentelmenów. To ludzie od lat związani z Radwanem Lubasz, myślę, że spokojnie możemy dziś stwierdzić, że są wręcz legendami klubu – mówi Mariusz Markowski, dziennikarz Tygodnika Nowego.

Obaj laureaci z różnych względów nie mogli być obecni na pilskiej gali, stąd pomysł, by uhonorować ich właśnie w Czarnkowie.

- Wiadomo nie od dziś, że starosta czarnkowsko – trzcianecki od lat związany jest ze sportem, nie tylko z lekkoatletyką, ale również z futbolem. Dlatego stwierdziliśmy, że właśnie tu, w starostwie, razem z Tadeuszem Teterusem wręczymy wyróżnienia – mówi Mariusz Markowski.

- Ja się ogromnie cieszę z tego sukcesu panów Szymona i Tomka. Dla mnie to ogromny honor, móc wręczyć te wyróżnienia ludziom, których przecież znam i podziwiam za to co robią z tak wielką pasją – mówi Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko – trzcianecki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Piotr Urbaniak Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki