Rajd biało-czerwony po Gminie Połajewo

W niedzielę 12 sierpnia odbędzie się Turystyczny Rajd Samochodowy po Gminie Połajewo z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

"100 aut na 100-lecie niepodległości" - jedenastometrowa limuzyna, wypasiony Dodge, złombolowa Škoda Favorit, Trabant, Zastawa, kilkadziesiąt innych marek samochodów w barwach narodowych i wszelkich istniejących kolorach lakierów. Co najmniej 100 miłośników motoryzacji z całego regionu, ich rodziny, znajomi – członkowie załóg.

Mało?

REKLAMA

Kilkunastu sponsorów o wielkich serduchach, super motoryzacyjne nagrody dla uczestników Konkursu na Najpiękniejsze Auto Zlotu w Barwach Biało-Czerwonych, koncert zespołu Sama River Blues, atrakcje dla dzieci, kawa i swojski drożdżowiec na trasie w Młynkowie oraz pachnące smakołyki z grilla - to czeka na uczestników Rajdu po gminie Połajewo!

A gdy dodamy do tego dron, który to całe zamieszanie ogarnie z lotu ptaka, mamy wiele przesłanek na udaną imprezę.

12.08.2018 r.

start o godz. 15.00,

parking Połajewo

(powiat czarnkowsko-trzcianecki, 50 km od Poznania).

trasa rajdu: Połajewo (miejsce zbiórki parking DINO-GOK) – przejazd ulicą Szkolną, następnie obok targowiska – Krosinek (miejsce zbiórki REMIZA) – Młynkowo (miejsce zbiórki OŚRODEK ZDROWIA-PRZEDSZKOLE) – Tarnówko (miejsce zbiórki PARKING PRZY KOŚCIELE) – Boruszyn (miejsce zbiórki PARKING WE WSI)– Krosin (miejsce zbiórki POSTÓJ PRZY SKRZYNKACH-RYNEK) – Połajewo - Młynkowo - Boruszyn

Zapraszamy

 PLAKAT

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: pixabay.com

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki