Remonty cząstkowe dróg

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

W całej gminie Trzcianka nastąpiła zmiana firmy remontującej drogi gminne, ponieważ poprzedni wykonawca opóźnił proces remontów i rekonstrukcji uszkodzonych dróg. Nowy wykonawca, który już dziś remontuje gminne drogi to renomowana firma WODBUD z siedzibą w Pile. Ich duże doświadczenie i kompleksowa realizacja powierzonych zadań napawają optymizmem.

REKLAMA

Prace na ulicy Powstańców Wielkopolskich zostały zakończone, teraz realizowane są prace na ulicy Chełmońskiego w Trzciance. Ubytki nawierzchni i dróg asfaltowych są zmorą każdego miasta po okresie zimowym, więc remonty i renowacje muszą być realizowane na bieżąco i nie mogą mieć żadnych opóźnień.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Przemysław Stochaj | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki