Renowacja trzcianeckiego Orlika

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Trzcianecki ORLIK oddany do użytku w roku 2010 przeszedł wiele rozgrywek, turniejów i treningów. Żaden sportowiec nie wyobraża sobie Trzcianki bez kompleksu boisk ogólnie dostępnych, otwartych przez dziewięć miesięcy w ciągu roku, siedem razy w tygodniu, do późnych godzin wieczornych. Dwóch animatorów i jeden pracownik pełnoetatowy dbają o właściwe funkcjonowanie i wykorzystanie obiektu.

REKLAMA

Mimo dużego zaangażowania, ORLIK wymaga remontów i dodatkowych nakładów. Corocznie gmina przekazuje środki na zakup sprzętu sportowego, w zeszłym roku wykonała dodatkowe ławki dla publiczności, a w tym roku przeprowadzony będzie gruntowny remont dachu.

Naprawę przeciekającego dachu podjęła się trzcianecka firma PROPAT Patrycja Łaszkiewicz. Zostaną zlikwidowane świetliki oraz wentylacja dachowa, główna przyczyna mokrych sufitów. By zapewnić jednak dobrą wentylację w przerwie zimowej zamontowane zostaną nowe okna oraz wentylacja pionowa, a na koniec wymieniona będzie wykładzina.

Mamy nadzieję, że wszystkie te prace zostaną docenione przez użytkowników ORLIKA i jeszcze bardziej dbać będą, by wspólne dobro służyło nam wszystkim, jak najdłużej.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Iwona Moraczyńska – Lilleeng | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki